Nebudete se na svět tolik mračit – každý z vás jistě dobře ví, co znamená výraz „blbá nálada“. Pokud vás to postihuje poměrně často a hledáte rychlý únik z této blamáže, vyzkoušejte tři věci, poměrně účinné. Za prvé dodávejte do organismu více hořčíku, který bývá jednou z příčin depresí. Za druhé omezte kávu s kofeinem a dejte si raději kávu z cikorky, obohacenou o některou z ájurvédských adaptogenních bylin, které v těle upraví hormony a zredukují vliv stresu. A za třetí si každý den dopřejte skákání na trampolíně.
Masážní ponožky – hopsání na trampolíně dokáže velmi rychle navodit dobrou náladu díky hormonům, které se v krvi objeví po fyzické námaze. U trampolín je to ještě snazší tím, že vám stačí jen pár minut skákání. Nemusíte se tu mučit jako v posilovně dlouhé hodiny, anebo venku půl hodiny běhat po parku. A chcete-li prožitek ještě více zintenzivnit, můžete si navléci masážní ponožky s drobnými výstupky, anebo si do ponožek vložit masážní stélku, tím budete více stimulovat reflexní body na chodidlech.
Bude se vám lépe spát – skákání večer před spaním může nahradit i procházku parkem, nemusíte kvůli tomu nikam daleko chodit, zvláště pak, není-li venku zrovna vlídné počasí. Pět minut skákání vám vynahradí dvacetiminutovou procházku.
Bude se vám lépe trávit jídlo – sedavá zaměstnání jsou nevýhodná v tom, že jsme omezováni v pohybu a fyzické námaze a tu pak doháníme různými sporty. Potřebujeme na to spoustu času a také musíme někam docházet či dojíždět. Trampolínu můžete mít doma na zahradě nebo v pokoji, a tím pádem je cvičební nástroj přímo na dosah ruky. Skákání na trampolínách v akci a ve výprodeji 4jumping Goodjump bude podporovat i práci srdečního svalu a tím pádem lépe prokrvovat vnitřní orgány. Budete lépe spalovat kalorie a trávit pokrmy, tedy pochopitelně to neznamená skákat ihned po jídle, podpora trávení cvičením na trampolínách se týká doby, kdy je potrava již posunuta ze žaludku do tenkého střeva.